SSF67B50B150PM12 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSF67B50B150PM12
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 50mm & 150mm levels, M12 Plug
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSF67B50B150PM12 Cynergy 3 Components
    SSF67B50B150PM12 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSF67B50B150PM12 is described as 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 50mm & 150mm levels, M12 Plug. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE