SSF67B50B150 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSF67B50B150
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: SENSOR; 2 LEVEL SWITCH IN SS 316 25VA PVC 7/0.2 50MM & 150MM LEVELS
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSF67B50B150 Cynergy 3 Components
    SSF67B50B150 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSF67B50B150 is described as SENSOR; 2 LEVEL SWITCH IN SS 316 25VA PVC 7/0.2 50MM & 150MM LEVELS. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL