SSF67A50A200PM12 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSF67A50A200PM12
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 50mm & 200mm levels, M12 Plug
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSF67A50A200PM12 Cynergy 3 Components
    SSF67A50A200PM12 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSF67A50A200PM12 is described as 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 50mm & 200mm levels, M12 Plug. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK