SSF67A50A150PM12 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSF67A50A150PM12
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 50mm & 150mm levels, M12 Plug
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSF67A50A150PM12 Cynergy 3 Components
    SSF67A50A150PM12 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSF67A50A150PM12 is described as 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 50mm & 150mm levels, M12 Plug. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cynergy 3 Components
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT