SSF67A50A100PM12 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSF67A50A100PM12
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 50mm & 100mm levels, M12 Plug
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSF67A50A100PM12 Cynergy 3 Components
    SSF67A50A100PM12 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSF67A50A100PM12 is described as 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 50mm & 100mm levels, M12 Plug. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"