SSF67A25B250PM12 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSF67A25B250PM12
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 25mm & 250mm levels, M12 Plug
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSF67A25B250PM12 Cynergy 3 Components
    SSF67A25B250PM12 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSF67A25B250PM12 is described as 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 25mm & 250mm levels, M12 Plug. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM