SSF67A25B225 Cynergy 3 Components
  • Part Number: SSF67A25B225
  • Manufacturer Name: Cynergy 3 Components
  • Description: 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 25mm & 200mm levels
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSF67A25B225 Cynergy 3 Components
    SSF67A25B225 is manufactured by Cynergy 3 Components and is categorized in the Sensors category. SSF67A25B225 is described as 2 Level switch in SS 316 25VA PVC 7/0.2 25mm & 200mm levels. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"