XTRMC10A22T Cutler Hammer
  • Part Number: XTRMC10A22T
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: MINI CONTROL RELAY CG 10A FRAME A 2NO2NC 24/50 24/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRMC10A22T Cutler Hammer
    XTRMC10A22T Cutler Hammer
    XTRMC10A22T is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRMC10A22T is described as Product Description: MINI CONTROL RELAY CG 10A FRAME A 2NO2NC 24/50 24/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK