XTRMC10A22D Cutler Hammer
  • Part Number: XTRMC10A22D
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: MINI CONTROL RELAY CG 10A FRAME A 2NO2NC 550/50 600/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRMC10A22D Cutler Hammer
    XTRMC10A22D Cutler Hammer
    XTRMC10A22D is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRMC10A22D is described as Product Description: MINI CONTROL RELAY CG 10A FRAME A 2NO2NC 550/50 600/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM