XTRM10A40P Cutler Hammer
  • Part Number: XTRM10A40P
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: MINI CONTROL RELAY 10A FRAME A 4NO 380/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRM10A40P Cutler Hammer
    XTRM10A40P Cutler Hammer
    XTRM10A40P is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRM10A40P is described as Product Description: MINI CONTROL RELAY 10A FRAME A 4NO 380/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT