XTRM10A40H Cutler Hammer
  • Part Number: XTRM10A40H
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: MINI CONTROL RELAY 10A FRAME A 4NO 240/50 277/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRM10A40H Cutler Hammer
    XTRM10A40H Cutler Hammer
    XTRM10A40H is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRM10A40H is described as Product Description: MINI CONTROL RELAY 10A FRAME A 4NO 240/50 277/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"