XTRM10A31U Cutler Hammer
  • Part Number: XTRM10A31U
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: MINI CONTROL RELAY 10A FRAME A 3NO1NC 24/50 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRM10A31U Cutler Hammer
    XTRM10A31U Cutler Hammer
    XTRM10A31U is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRM10A31U is described as Product Description: MINI CONTROL RELAY 10A FRAME A 3NO1NC 24/50 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM