XTREC10B31WD Cutler Hammer
  • Part Number: XTREC10B31WD
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY CG 10A FRAME B 3NO1NC 48VDC COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTREC10B31WD Cutler Hammer
    XTREC10B31WD Cutler Hammer
    XTREC10B31WD is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTREC10B31WD is described as Product Description: CONTROL RELAY CG 10A FRAME B 3NO1NC 48VDC COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM