XTREC10B31BD Cutler Hammer
  • Part Number: XTREC10B31BD
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY CG 10A FRAME B 3NO1NC 220VDC COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTREC10B31BD Cutler Hammer
    XTREC10B31BD Cutler Hammer
    XTREC10B31BD is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTREC10B31BD is described as Product Description: CONTROL RELAY CG 10A FRAME B 3NO1NC 220VDC COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH