XTREC10B22U Cutler Hammer
  • Part Number: XTREC10B22U
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY CG 10A FRAME B 2NO2NC 24/50 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTREC10B22U Cutler Hammer
    XTREC10B22U Cutler Hammer
    XTREC10B22U is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTREC10B22U is described as Product Description: CONTROL RELAY CG 10A FRAME B 2NO2NC 24/50 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD