XTREC10B22TD Cutler Hammer
  • Part Number: XTREC10B22TD
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY CG 10A FRAME B 2NO2NC 24VDC COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTREC10B22TD Cutler Hammer
    XTREC10B22TD Cutler Hammer
    XTREC10B22TD is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTREC10B22TD is described as Product Description: CONTROL RELAY CG 10A FRAME B 2NO2NC 24VDC COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"