XTRE10B40P Cutler Hammer
  • Part Number: XTRE10B40P
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 4NO 380/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRE10B40P Cutler Hammer
    XTRE10B40P Cutler Hammer
    XTRE10B40P is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRE10B40P is described as Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 4NO 380/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE