XTRE10B22U Cutler Hammer
  • Part Number: XTRE10B22U
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 24/50 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRE10B22U Cutler Hammer
    XTRE10B22U Cutler Hammer
    XTRE10B22U is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRE10B22U is described as Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 24/50 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"