XTRE10B22R Cutler Hammer
  • Part Number: XTRE10B22R
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 12/50 12/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRE10B22R Cutler Hammer
    XTRE10B22R Cutler Hammer
    XTRE10B22R is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRE10B22R is described as Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 12/50 12/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"