XTRE10B22H Cutler Hammer
  • Part Number: XTRE10B22H
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 240/50 277/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRE10B22H Cutler Hammer
    XTRE10B22H Cutler Hammer
    XTRE10B22H is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRE10B22H is described as Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 240/50 277/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH