XTRE10B22D Cutler Hammer
  • Part Number: XTRE10B22D
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 550/50 600/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRE10B22D Cutler Hammer
    XTRE10B22D Cutler Hammer
    XTRE10B22D is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRE10B22D is described as Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 550/50 600/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE