XTRE10B22B Cutler Hammer
  • Part Number: XTRE10B22B
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 220/50 240/60 COIL
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about XTRE10B22B Cutler Hammer
    XTRE10B22B Cutler Hammer
    XTRE10B22B is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Control Relays category. XTRE10B22B is described as Product Description: CONTROL RELAY 10A FRAME B 2NO2NC 220/50 240/60 COIL . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK