M22S-WRK-K22 Cutler Hammer
  • Part Number: M22S-WRK-K22
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 2/2, Non-Ill, 22mm Mounting, Knob Oper, 2NO/2NC Contact Blocks, 45 Degree
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M22S-WRK-K22 Cutler Hammer
    M22S-WRK-K22 Cutler Hammer
    M22S-WRK-K22 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Key Switches category. M22S-WRK-K22 is described as Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 2/2, Non-Ill, 22mm Mounting, Knob Oper, 2NO/2NC Contact Blocks, 45 Degree . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Cutler Hammer
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V