M22S-WRK-K10 Cutler Hammer
  • Part Number: M22S-WRK-K10
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 1NO, Non-Ill, 22mm Mounting, Knob Oper, 1NO Contact, 45 Degree Offset
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M22S-WRK-K10 Cutler Hammer
    M22S-WRK-K10 Cutler Hammer
    M22S-WRK-K10 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Key Switches category. M22S-WRK-K10 is described as Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 1NO, Non-Ill, 22mm Mounting, Knob Oper, 1NO Contact, 45 Degree Offset . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Cutler Hammer
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH