M22S-ST-GB11 Cutler Hammer
  • Part Number: M22S-ST-GB11
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, Man/Auto, 1/2 Round
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about M22S-ST-GB11 Cutler Hammer
    M22S-ST-GB11 Cutler Hammer
    M22S-ST-GB11 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. M22S-ST-GB11 is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, Man/Auto,1/2 Round . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"