M22S-R470K-RH Cutler Hammer
  • More about M22S-R470K-RH Cutler Hammer
    M22S-R470K-RH Cutler Hammer
    M22S-R470K-RH is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Potentiometer Operator Switches category. M22S-R470K-RH is described as Product Description: Potentiometer Operator, 470K Ohm Black Bezel Includes Over-Sized Knob . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Cutler Hammer
    ---> Potentiometer Operator Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Potentiometer Operator Switches
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS