M22S-DL-W-K20-W Cutler Hammer
  • Part Number: M22S-DL-W-K20-W
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 12/24V, Full Voltage, 22mm Mounting, LED, 2NO Contact Block, 12-30V, Blk Bezel
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about M22S-DL-W-K20-W Cutler Hammer
    M22S-DL-W-K20-W Cutler Hammer
    M22S-DL-W-K20-W is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Pushbutton Switches category. M22S-DL-W-K20-W is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 12/24V, Full Voltage, 22mm Mounting, LED, 2NO Contact Block, 12-30V, Blk Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH