M22S-DL-R-K02-230R Cutler Hammer
  • Part Number: M22S-DL-R-K02-230R
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Red, Flush, 120/240 Full voltage, 22mm Mounting, LED, 2NC Contact Block, 85-264VAC, Black
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about M22S-DL-R-K02-230R Cutler Hammer
    M22S-DL-R-K02-230R is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Pushbutton Switches category. M22S-DL-R-K02-230R is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Red, Flush, 120/240 Full voltage, 22mm Mounting, LED, 2NC Contact Block, 85-264VAC, Black . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM