M22-XST-GB10 Cutler Hammer
  • Part Number: M22-XST-GB10
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, Off/On, Insert - Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about M22-XST-GB10 Cutler Hammer
    M22-XST-GB10 Cutler Hammer
    M22-XST-GB10 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. M22-XST-GB10 is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, Off/On,Insert - Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT M12*1.5,METAL
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK