M22-WRK-K11 Cutler Hammer
  • Part Number: M22-WRK-K11
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 1/1, Non-Ill, 22mm Mounting, Knob Oper, 1NO/1NC Contact Blocks, Silver Bezel
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M22-WRK-K11 Cutler Hammer
    M22-WRK-K11 Cutler Hammer
    M22-WRK-K11 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Key Switches category. M22-WRK-K11 is described as Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 1/1, Non-Ill, 22mm Mounting, Knob Oper, 1NO/1NC Contact Blocks, Silver Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"