M22-R10K-RH Cutler Hammer
  • More about M22-R10K-RH Cutler Hammer
    M22-R10K-RH Cutler Hammer
    M22-R10K-RH is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Potentiometer Operator Switches category. M22-R10K-RH is described as Product Description: Potentiometer Operator, 10K Ohm Includes Over-Sized Knob . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Cutler Hammer
    ---> Potentiometer Operator Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Potentiometer Operator Switches
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V