M22-DL-W-K10-230W Cutler Hammer
  • Part Number: M22-DL-W-K10-230W
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 120V Di Full voltage, 22mm Mounting, LED, 1NO Contact Block, 85-264VAC, Silver
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about M22-DL-W-K10-230W Cutler Hammer
    M22-DL-W-K10-230W is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Pushbutton Switches category. M22-DL-W-K10-230W is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 120V Di Full voltage, 22mm Mounting, LED, 1NO Contact Block, 85-264VAC, Silver . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM