M22-DL-R-K02-230R Cutler Hammer
  • Part Number: M22-DL-R-K02-230R
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Red, Flush, 120/240 Full Voltage, 22mm Mounting, LED, 2NC Contact Block, Silver Bezel
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about M22-DL-R-K02-230R Cutler Hammer
    M22-DL-R-K02-230R is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Pushbutton Switches category. M22-DL-R-K02-230R is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Red, Flush, 120/240 Full Voltage, 22mm Mounting, LED, 2NC Contact Block, Silver Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG