LGS3350FAW Cutler Hammer
  • Part Number: LGS3350FAW
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 350A/600VAC, 50KAIC@480VAC, Fixed Thermal-Adj Mag Trip, W/O Std Terminal Lugs
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about LGS3350FAW Cutler Hammer
    LGS3350FAW Cutler Hammer
    LGS3350FAW is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Uncategorized Tools category. LGS3350FAW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 350A/600VAC, 50KAIC@480VAC, Fixed Thermal-Adj Mag Trip, W/O Std Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM