LGE3400FAG Cutler Hammer
  • Part Number: LGE3400FAG
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 400A/600VAC, 35KAIC@480VAC, Fixed Thermal-Adj Mag Trip, W/ Std Terminal Lugs
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about LGE3400FAG Cutler Hammer
    LGE3400FAG Cutler Hammer
    LGE3400FAG is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the MCCBs category. LGE3400FAG is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 400A/600VAC, 35KAIC@480VAC, Fixed Thermal-Adj Mag Trip, W/ Std Terminal Lugs . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM