LGE3350FAW Cutler Hammer
  • Part Number: LGE3350FAW
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 350A/600V, 35KAIC@480VAC, Fixed Thermal-Adj Mag Trip Mechanism, Without Lugs
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about LGE3350FAW Cutler Hammer
    LGE3350FAW Cutler Hammer
    LGE3350FAW is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Uncategorized Tools category. LGE3350FAW is described as Product Description: Circuit Breaker, 3-P, 350A/600V, 35KAIC@480VAC, Fixed Thermal-Adj Mag Trip Mechanism, Without Lugs . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Cutler Hammer
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP