GFTCB120 Cutler Hammer
  • Part Number: GFTCB120
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Circuit Breaker, GF 1P 20A GF 5MA Type BR
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about GFTCB120 Cutler Hammer
    GFTCB120 Cutler Hammer
    GFTCB120 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Uncategorized Tools category. GFTCB120 is described as Product Description: Circuit Breaker, GF 1P 20A GF 5MA Type BR . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Cutler Hammer
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA