EM22T0X922B Cutler Hammer
  • Part Number: EM22T0X922B
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: METAL E22 ILL EXTENDED PB 120V XFRMR - CLEAR LED W/1NC
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about EM22T0X922B Cutler Hammer
    EM22T0X922B Cutler Hammer
    EM22T0X922B is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Pushbutton Switches category. EM22T0X922B is described as Product Description: METAL E22 ILL EXTENDED PB 120V XFRMR - CLEAR LED W/1NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM