E22PV1F10 Cutler Hammer
  • Part Number: E22PV1F10
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Potentiometer Operator, 10K Ohm, 2W, Single Turn, Black Lever Operator, 22mm Moutning, Chrome Bezel
  • Category: Potentiometer Operator Switches
  • Status:
  • More about E22PV1F10 Cutler Hammer
    E22PV1F10 Cutler Hammer
    E22PV1F10 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Potentiometer Operator Switches category. E22PV1F10 is described as Product Description: Potentiometer Operator, 10K Ohm, 2W, Single Turn, Black Lever Operator, 22mm Moutning, Chrome Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.