E22NSP42W Cutler Hammer
  • Part Number: E22NSP42W
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, Off/On, Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about E22NSP42W Cutler Hammer
    E22NSP42W Cutler Hammer
    E22NSP42W is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. E22NSP42W is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, Off/On, Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS