E22NSP40W Cutler Hammer
  • Part Number: E22NSP40W
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, High/Low, Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about E22NSP40W Cutler Hammer
    E22NSP40W Cutler Hammer
    E22NSP40W is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. E22NSP40W is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, High/Low, Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"