E22NLP38W Cutler Hammer
  • Part Number: E22NLP38W
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: Legend Plate, 22mm, For/Rev, Rectangular
  • Category: Speciaity Switches
  • Status:
  • More about E22NLP38W Cutler Hammer
    E22NLP38W Cutler Hammer
    E22NLP38W is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Speciaity Switches category. E22NLP38W is described as Product Description: Legend Plate, 22mm, For/Rev, Rectangular . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM