10250T979C47-3X Cutler Hammer
  • Part Number: 10250T979C47-3X
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: 3P ILL MT PUSH/MOM PULL RED - FV 24V INCAND - XOO, XXO
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about 10250T979C47-3X Cutler Hammer
    10250T979C47-3X Cutler Hammer
    10250T979C47-3X is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Pushbutton Switches category. 10250T979C47-3X is described as Product Description: 3P ILL MT PUSH/MOM PULL RED - FV 24V INCAND - XOO, XXO . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M