10250T397LWD24-53 Cutler Hammer
  • Part Number: 10250T397LWD24-53
  • Manufacturer Name: Cutler Hammer
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, EXT, 24V DIREC FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, LED 1NO CONTACT BLOCK
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about 10250T397LWD24-53 Cutler Hammer
    10250T397LWD24-53 is manufactured by Cutler Hammer and is categorized in the Pushbutton Switches category. 10250T397LWD24-53 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, EXT, 24V DIREC FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, LED 1NO CONTACT BLOCK . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD