GFTPAX-15 Curtis Industries
  • More about GFTPAX-15 Curtis Industries
    GFTPAX-15 Curtis Industries
    GFTPAX-15 is manufactured by Curtis Industries and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. GFTPAX-15 is described as CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.438". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Curtis Industries
    ---> Terminal Block Barrier Blocks from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Barrier Blocks
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB