265A67-50 Curtis Industries
  • More about 265A67-50 Curtis Industries
    265A67-50 Curtis Industries
    265A67-50 is manufactured by Curtis Industries and is categorized in the Terminal Block Accessories category. 265A67-50 is described as CONN TERM BLK HINGED CVR 50POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR