265A67-37 Curtis Industries
  • More about 265A67-37 Curtis Industries
    265A67-37 Curtis Industries
    265A67-37 is manufactured by Curtis Industries and is categorized in the Terminal Block Accessories category. 265A67-37 is described as CONN TERM BLK HINGED CVR 37POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Curtis Industries
    ---> Terminal Block Accessories from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Accessories
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS