265A61-43 Curtis Industries
  • More about 265A61-43 Curtis Industries
    265A61-43 Curtis Industries
    265A61-43 is manufactured by Curtis Industries and is categorized in the Terminal Block Accessories category. 265A61-43 is described as CONN TERM BLK CVR 43POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Curtis Industries
    ---> Terminal Block Accessories from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Accessories
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"