265A61-28 Curtis Industries
  • More about 265A61-28 Curtis Industries
    265A61-28 Curtis Industries
    265A61-28 is manufactured by Curtis Industries and is categorized in the Terminal Block Accessories category. 265A61-28 is described as CONN TERM BLK CVR 28POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM