PPRO30-26.000 Crystek Corp
  • More about PPRO30-26.000 Crystek Corp
    PPRO30-26.000 Crystek Corp
    PPRO30-26.000 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the General Oscillators category. PPRO30-26.000 is described as OSC TCXO 26.000MHZ SNWV INLINE. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM